ANDROKlinik | Erkekte Üreme ve Cinsel Sağlık
Penis Başına Dolgu Uygulaması İle Erken Boşalmaya Son!
Yayımlanma : 04 Kasım 2021

Penis Başına Dolgu Uygulaması İle Erken Boşalmaya Son!

Cinsel ilişkideki tatmine ciddi anlamda gölge düşüren ve partnerler arasındaki uyuma da darbe vuran ‘erken boşalma problemi’ günümüzde farklı yaklaşımlarla kısa sürede etkin şekilde tedavi edilebiliyor. Penis başına dolgu uygulaması da bu alternatif yaklaşımlardan biri olarak ön plana çıkıyor.

YENİ BİR TEDAVİ ALTERNATİFİ !

Prematür ejakülasyon yani erken boşalma, orgazmın kontrol edilememesi ve cinsel ilişkinin 1-3 dakika arasında sonlanması olarak tanımlanıyor. Birlikteliğin kısa sürmesi nedeniyle karşılıklı doyumu ve paylaşımı engelleyen bu sorun tedavi edilmediği sürece kişinin duygusal dünyasında hasara hatta özgüven problemlerine yol açabiliyor. Kronik hale geldiğinde ise, kişi yaşayacağı muhtemel sonu düşünerek karşı cinsle yakınlaşma fobisi bile geliştirebiliyor. Psikolojik ya da organik problemler nedeniyle ortaya çıkan bu durum bazı terapiler ve egzersizlerle kontrol altına alınmaya çalışılsa da genellikle pozitif bir sonuca ulaşılamıyor ya da hastalar daha kısa sürede daha net sonuçlar istiyor. Böyle durumlarda artık elimizde kuvvetli bir alternatif daha var. O da penis başına yapılan dolgu ile boşalma kontrolünü sağlama...

10 DAKİKADA TAMAMLANIYOR

Dünyada en sık görülen cinsel işlev bozuklukları sıralamasında zirveye oynayan erken boşalma problemini kısa sürede tedavi eden bu uygulama, estetik operasyonlarda kullanılan dolgu maddeleri ile gerçekleştiriliyor. Ameliyatsız çözüm isteyen erkeklere ilk öneri olarak sunulan bu uygulama kapsamında, peniste sinir yoğunluğunun hayli yüksek olduğu baş kısmına hyaluronik asit içeren dermal dolgu malzemeleri enjekte ediliyor. Lokal anestezi kremlerinden destek alınarak yapılan bu işlem 10 dakika gibi kısa bir sürede hem de hasta ağrı ve acı hissetmeden tamamlanıyor. Androloji kliniklerinde kolaylıkla yapılabilen dolgu uygulaması, aşırı uyarılmayı önleyerek boşalma süresini uzatmaya yardımcı oluyor ve kişi kısa sürede sağlıklı bir cinsel yaşantıya kavuşabiliyor.

BİR YIL BOYUNCA KALICI

Kalıcılık süresi yaklaşık olarak 1 -1,5 yıl olmakla beraber istenildiği takdirde herhangi bir zaman aralığında yeniden tekrarlanabiliyor. En büyük artıları hiçbir yan etkisinin olmaması ve çok kısa sürede çözüm sunması olan bu yöntem, boşalma süresini üç -beş kata kadar geciktirdiği için son dönemde erkeklerden ciddi bir talep görüyor.

Blog Kategorileri

Son Bloglar

Numaranızı bırakın biz sizi arayalım

 
Adres

Çınarlı Mahallesi, Ankara Caddesi, Mistral Ofis Kulesi, No:15, Kat:37, Konak/İZMİR

Muayene Talep Formu

 
+90 555 054 66 66 [email protected]
whatsapp