ANDROKlinik | Erkekte Üreme ve Cinsel Sağlık

Biofiller ya da bazı kaynaklarda geçen ismiyle plazma jel, erkek genital estetiği alanında sunulan yenilikçi bir tedavi yöntemidir. Kendi kanınızdan hazırlanan bu özel dolgu maddesi, tamamen size özgü bir çözüm sunar. Özellikle ameliyatsız penis kalınlaştırma yaptırmak isteyen hastalar için mükemmel bir alternatif olan biofiller, son derece güvenilir ve rahat uygulanabilir bir seçenektir.

bg Biofiller ile Ameliyatsız Penis Büyütme

Biofiller'ın Hazırlanışı ve Uygulama Süreci

Biofiller hazırlama süreci yaklaşık yarım saat sürmektedir ve uygulama ile beraber toplam tedavi 1 saat içerisinde tamamlanmaktadır. Biofiller, kolunuzdan alınan 5-6 tüp kanın özel bir cihazda işlenmesi sonucunda elde edilir. İşlem sırasında penise uygulanan lokal anestezik krem ile cilt tamamen uyuşturulur ve kesinlikle ağrı hissedilmez. Elde edilen biofiller, klinik ortamında penisin cilt altı dokusuna enjekte edilir ve hafif bir masaj ile kolaylıkla şekil verilir. Hastalar işlem sonrası hızla günlük hayatlarına dönebilirler.

Biofiller ile Penis Kalınlaştırmanın Kalıcılığı ve Etkinliği 

Biofillerın kalıcılığı, yüksek trombosit içerikli olduğunda 1.5-2 yıl arasında değişir. Penisin tramvadan uzak tutularak ideal şekilde kullanılması halinde kalıcılık artarken, çok kötü ve tramvatik kullanım halinde kalıcılık bir miktar azalabilecektir. Ancak biofiller uygulamasının en önemli avantajı, takip ve kullanım süresi içerisinde işlemin istenildiği kadar tekrar edilebilmesidir. Genel olarak plateletten zengin bir biofiller elde edildiğinde, kalıcılık çoğu hastayı tatmin edecek düzeyde olmaktadır. 

Biofiller ile Penis Kalınlaştırma Tedavisinin Avantajları 

Bu yeni nesil tedavi, özellikle penis kalınlaştırmayı düşünen hastalar için bir dönüm noktasıdır. Kendi kanınızdan hazırlanan özel dolgular sayesinde, istediğiniz miktarda dolguya sahip olabilirsiniz. Önceden yağ veya dolgu maddesi ile kalınlaştırma konusunda tereddüt eden hastalar için, kendi kanınızdan hazırlanan biofiller, tüm endişeleri ortadan kaldırır.

Biofiller Uygulaması: Miktar ve Özelleştirme

İlk uygulamada genellikle 25-30 mililitre biofiller tercih edilir. Bu, kendi kanınızdan elde edildiği için, mililitre olarak alt ve üst limitler tamamen size özel olarak belirlenir. 

Sonuç: Biofiller ile Ameliyatsız Penis Büyütme 

Sonuç olarak, biofiller, özellikle ameliyatsız penis kalınlaştırma talebi olan ve günlük hayatına hızla geri dönmek isteyen hastalar için ideal bir seçenektir. Kendi dokusundan özel maddelerle kalınlaştırma yaptırmak isteyenler için bu yöntem, mükemmel bir çözüm sunmaktadır.
 

Biofiller ile Ameliyatsız Penis Büyütme İle İlgili Bilgilendirici Videolar

Bu içerik AndroKlinik tarafından hazırlanmıştır.
Yayımlanma : 07 Mart 2024 11:09

Numaranızı bırakın biz sizi arayalım

 
Adres

Çınarlı Mahallesi, Ankara Caddesi, Mistral Ofis Kulesi, No:15, Kat:37, Konak/İZMİR

Muayene Talep Formu

 
+90 555 054 66 66 [email protected]
whatsapp