ANDROKlinik | Erkekte Üreme ve Cinsel Sağlık
Op. Dr. Evren IŞIK

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2007 yılında mezun olan Op. Dr. Evren IŞIK, uzmanlık eğitimini 2012 yılında Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Kliniğinde tamamlamış; Androloji, Rekonstrüktif Penis Cerrahisi ve İnfertilite alanlarındaki birçok seminere ve eğitime katılarak bu alanlarda deneyim kazanmıştır.

Uzmanlık eğitimi henüz devam ederken birçok komplike penis cerrahisi operasyonunda yer almış ve üroloji eğitimini “androlojik cerrahi eğitimi” ile derinleştirmiştir.

Asistanlık eğitimini tamamladığı hastanenin üroloji kliniğinde operatör olarak 2 sene çalışmış ve kariyerine Denizli Devlet Hastanesinde devam etmiştir. Denizli Devlet Hastanesinde 2 sene görev yaptıktan sonra İzmir’e yerleşen Dr. IŞIK, 2017 yılında Özel İzmir Can Hastanesi Üroloji Kliniğinde göreve başlamıştır.

2019 yılının Eylül ayında Can Hastanesinden ayrılan Op. Dr. Evren IŞIK, AndroKLİNİK markasının ilk muayenehanesini Mavişehir Park Yaşam Ofisleri’nde açmıştır. 2 yıl boyunca hastalarının tedavisini Mavişehir’deki AndroKLİNİK muayenehanesinde yürütmüş ve gittikçe artan hasta talepleri üzerine AndroKLİNİK’i İzmir Mistral Ofis Kulesi’ne taşımıştır.

Şu an İzmir Mistral Ofis Kulesi’ndeki AndroKLİNİK isimli muayenehanesinde hastalarının tedavi süreçlerini yürüten, klinik uygulamaları gerçekleştiren Üroloji ve Androloji Uzmanı Op. Dr. Evren IŞIK, erkek kaynaklı cinsel işlev bozuklukları ve erkek kaynaklı infertilite tedavisi ağırlıklı hizmet vermekte, aynı zamanda genital estetik talebi olan erkek hastalarının bu isteklerine de cevap vermektedir.

Evli olan ve bir kız çocuğu bulunan IŞIK, hastalarının ve eşlerinin hayat kalitesini artırmayı hedeflemektedir. Tıbbi olarak çözümü bulunan fiziksel problemlerin giderilerek aile hayatının temellerinin sağlamlaştırılabileceğini savunan IŞIK, tabu olarak görülen sağlık sorunlarının teşhis ve tedavisinin önemi hakkında toplumsal farkındalığı artırmayı amaçlamaktadır.

Toplamda 5248 operasyona ulaşan androlojik cerrahi deneyimi; kendisini bu alanda en deneyimli isimler arasına sokmuştur.

Op. Dr. Evren IŞIK Androlojik cerrahi alanındaki deneyimlerinin yanı sıra bugüne dek;

İnternet sitesi editörü Büşra Kale +90 850 308 95 95 [email protected]

Numaranızı bırakın biz sizi arayalım

 
Adres

Çınarlı Mahallesi, Ankara Caddesi, Mistral Ofis Kulesi, No:15, Kat:37, Konak/İZMİR

Muayene Talep Formu

 
+90 555 054 66 66 [email protected]
whatsapp